В Україні підняли "мінімалку" для певної категорії


Цієї середи, 18 серпня, прийняли постанова який видозмінює колишні закони про оплату праці. Також, ці зміни торкнулися порядку нарахувань мінімальної заробітної плати. Це рішення було представлено і прийнято під час засідання парламенту, яке транслювалося онлайн на офіційному YouTube-каналі Кабміну.

Новий законопроект вносить корективи в Закон "Про оплату праці". Головна риса нововведення в тому, що воно регламентує не включати до розмірів мінімальної заробітної плати (МЗП) наступний:

Популярні статті зараз

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

Цей документ був створений Міністерством економіки. Фахівці працюють над новим законопроектом, думаю, що така зміна добре вплине на підвищення загального розміру заробітних плат співробітників, особливо це стосується тих, хто займається важкою роботою, де є шкідливі і небезпечні умови праці, з підвищеним ризиком для здоров'я і життя.

Також, зміни позначають умови при яких визначається розмір МЗП. Тепер мінімальна зарплата буде визначатися з урахуванням наступних факторів:

Також в цьому документі дається визначення того що є важкою роботою і вноситися її перелік.  Працівникам цієї категорії призначається оплата в підвищеному розмірі. Таким чином автори проекту хочуть видозмінити трудові відносини, а також посилити колективно - договірні моменти пов'язані зі збільшенням їх зарплати.

Нагадаємо, в Україні значно подорожчала курятина, які ціни по областях.

Раніше Новинар повідомляв, що українцям показали особливу монету, яка коштує 26 тисяч гривень.

А також писали, що до кінця 2021 року буде три підвищення пенсії, коли і кому.