Як зміняться ціни на тепло

До осені, тарифи на опалення знову зростуть. Фахівці вже провели потрібні підрахунки і віддали результати своєї роботи на затвердження місцевій владі. За опублікованими даними можна зробити висновок, що ціни для великих міст будуть змінюватися не суттєво, а СОТ для інших - це буде відчутно. Про це розповідається на сайті електронного видавництва "СТРАНА.UA".

У великих містах ситуація простіше завдяки тому що влада покриває якусь частину витрат, за рахунок більш розвиненого економічного поля, але в населених пунктах інша ситуація. Саме через відсутність такого компенсаторного механізму люди платять за опалення більше, ніж співвітчизники в мегаполісах.

Зазначимо, що раніше президент Володимир Зеленський пообіцяв розібратися з цією проблемою, після чого поставив завдання для Мінрегіону не збільшувати тарифи на тепло в новому сезоні. Після цього, влада представила місцевим чиновникам варіанти можливостей спрямованих на утримання цін. Якщо ті не скористаються запропонованими варіантами, то до таких рішень буде багато питань, особливо у населення. 

Перші тарифи які опубліковані і представлені на загальний огляд, можуть свідчити про те, що в деяких містах прислухалися до Президента наприклад, для Одеси тариф на тепло підросте на 18%, хоча початковий прогноз був 30%.  

Популярні статті зараз

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Все новости

Для столичних жителів "Київтеплоенерго" надав тарифи на тепло для ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. Відзначимо, що новий тариф для населення буде нижче чинного - 933,2 грн/гігакалорію, замість 937,7 грн, а ось для бюджетників і бізнесу ціни скакнуть з 938,5 грн до 1766,3-1802 грн/гігакалорію.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що наприкінці осені 2021 року в Україні подорожчають Інтернет і телебачення.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні знизили тариф на електроенергію.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що "Нафтогаз" надав українцям можливість платити за газ рівними частинами.