Як призначаються ціни на цей фрукт ?

Незабаром ціни на яблука зміняться. А ось яким чином повідомив директор садового підприємства Михайло Телешецький. Про це розповідається на сайті "agronews.ua".

Михайло Телешецький займається вирощуванням яблук зимових сортів, адже у них найбільший термін зберігання. За його словами, цього року вони планують зібрати такий же урожай, як і в минулому. А ось ціна на них буде формуватися в залежності від ситуації на ринку (від кількості доступної продукції та зафіксованої ціни від виробників). З цього дуже важко спрогнозувати ціну на сьогодні. Єдине що зрозуміло, що якщо рік буде щедрий на урожай, то частина яблук піде на експорт в країни ЄС або Азії.

Звичайно, урожай за обсягами може бути будь-яким, але якщо виробники почнуть утримувати товар до весни, а також буде велика кількість яблук, то ціна звичайно ж знизиться.

Телешецький зазначив, що виробники завжди намагаються утримувати товар до березня, коли ціна завищується. Але цього року ситуація була іншою, ціна не підвищувалася, оскільки виробники утримували товар. Це і дало результат у вигляді низької ціни. 

Популярні статті зараз

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Все новости

Сам Михайло Телешецький поставляє яблука не тільки на український ринок, але також і в країни ЄС і Азії. Але за словами Михайла там є ряд умов, яких потрібно дотримуватися. Наприклад, у яблук повинна бути 100% забарвлення, також велике значення має і щільність товару, з цього все впирається в умови правильного зберігання. Відзначимо, що час на доставлення яблук в ту ж Азію займає до місяця, з цього потрібно прораховувати всі моменти перевезення, щоб не порушувати умов постачання.

Вас напевно зацікавило питання "А чому яблука не псуються так довго?". Річ у тім, що для збереження фруктів використовують спеціальні холодильні камери в яких абсолютно немає кисню. Саме з цього вони можуть лежати 1, 2 і навіть 6 місяців.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що наприкінці осені 2021 року в Україні подорожчають Інтернет і телебачення.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що в Україні знизили тариф на електроенергію.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що "Нафтогаз" надав українцям можливість платити за газ рівними частинами.