М'ясо збільшиться в ціні

У недовгий час в Україні м'ясо піднялося в ціні. Це стало відомо з даних опублікованих 19 серпня на сайті "Державна служба статистики України".

За останній час ціна на яловичину і курятину істотно зросла. Що то з м'ясної продукції виросло в ціні на 20%, в той час як інші подорожчали не так істотно — до 5%. Таке неухильне зростання цін, відомство пояснило тим, що підвищуються ціни на обслуговування, і в цілому різного роду витрати, а також це обумовлено інфляцією.

Держстат розповів, що куряче філе за 6 місяців подорожчало з 91,7 грн. за кілограм до 109,7 гривень, а це - 19,6%. Практично на 20%. Яловичина за останні пів року подорожчала на 12% - з 144,8 грн. за кіло до 162,4 грн. При цьому свинина за той же період зросла в ціні всього на 4,2% з 115,8 грн за кілограм до 120,6 гривень.

Зазначимо, що за даними української статистичної служби України річна споживча інфляція в липні склала 10,2% порівняно з липнем минулого року.

Крім того, на Україні різко зросли ціни на частину продуктів. Зокрема на соняшникову олію та цукор, яка за рік подорожчала майже на 80%. Також сильно подорожчали яйця, додавши в ціні близько 30%.

Популярні статті зараз

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

При цьому, є всі ознаки того, що зростання цін на продукти продовжиться, слідом за зростанням вартості основних енергоносіїв. Особливо це стосується газу.

Нагадавши, Кабмін змінив порядок розрахунку мінімальної заробітної плати, за що доплатять.

Раніше повідомлялося про те, щоак підтвердити стаж, якщо немає трудової книжки.

Новинар писав про те, що пенсії знову перерахують: хто і коли може розраховувати на підвищення - названі дати.