Продукти, які знизяться в ціні восени 2021

Єдина група продуктів харчування, яка за останній рік втратила в ціні — це овочі та фрукти. Як зміниться їх ціна, стало відомо з інтерв'ю з аналітиками і каналу "ТСН".

Ціна ріпчастої цибулі зараз в межах 20 грн/кг.у липні вона зросла, адже в першому півріччі вартість коливалася в межах 12-13 грн/кг. але в порівнянні з минулим роком, в цьому році цибуля коштує дешевше. Буряк зараз можна купити за 5 грн/кг, тоді як минулого року він коштував трохи дорожче — близько 8 грн/кг. його ціна йде на спад — ще в травні кілограм буряка коштував в межах 20 грн / кг.

Другіе овочі "борщового набору" або залишилися на рівні 2020 року, або ж дещо подорожчали.

Ціна картоплі в цьому році на рівні 8-10 грн/кг.з початку року вона коливалася в межах 7-11 грн/кг, але в порівнянні з липнем 2020 року вона залишається на однаковому рівні. Вартість моркви в цьому році теж на рівні попереднього року: зараз вона коштує в межах 7-8 грн/кг, тоді як з початку року коливалася в межах від 5 до 11 грн/кг. у той же час капуста в цьому році подорожчала на гривню і зараз продається по 4 грн/кг.

Популярні статті зараз

"Це мій коханець": суддя проєкту "Співають всі", Наталія Могилевська, познайомила Влада Яму з новим бойфрендом

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

Фахівці відзначають, що падіння ціни на овочі та фрукти відбувається за рахунок кращої врожайності, чому посприяли погодні умови. У той же час ціни на овочі та фрукти будуть знижуватися в міру дозрівання врожаю нового року і збільшення пропозицій, адже для цієї групи товарів характерна яскраво виражена сезонність.

Наступного місяця знизяться в ціні так звані овочі борщового набору. Ціни на картоплю, буряк, моркву і цибулю знизяться на 25-35%. Також підуть вниз ціни на помідори і перець, так як в серпні період максимальної пропозиції даних овочів, які починають давати плоди навіть на відкритому грунті. Аналогічна ситуація з персиками, яблуками, кавунами і динями.

За словами аналітиків, ближче до осені будуть рости ціни на огірки, кабачки, малину та інші овочі і фрукти, сезон яких закінчується і які не можуть зберігатися довго.

В цілому ж фахівці прогнозують, що ціни на продукти як до кінця літа, так і восени залишатимуться стабільними.

Незначне зростання, якщо і буде мати місце, буде пов'язано з інфляційними процесами в країні. По-перше, у світі в червні вперше за 12 місяців було зафіксовано падіння цін на продукти харчування на 2,5%. По-друге, цей рік виявився сприятливим за погодними умовами практично для всієї галузі рослинництва.

Раніше, портал "Номінар" писав про те, які категорії працівників можуть не чекати пенсійного віку.

Також, КИЇВЕНЕРГО та обленерго платитимуть споживачам: компенсація за скачки напруги та відсутність світла, покрокова інструкція.

Нагадувати, одержувачів субсидій змусять повернути отримані кошти.