Марина Лазебна розповіла чого очікувати восени

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна відповіла на найважливіше питання, яке найбільше цікавить українців: "що ж буде з субсидією восени?". Про це міністр розповіла у своєму інтерв'ю на каналі "LIVE"

Нещодавно, по населенню пройшла хвиля обурення через те що з 1 жовтня скоротять субсидію. Але Марина Лазебна заспокоїла громадян і помітила, що скорочення субсидій не буде. З 1 жовтня прибирають тільки "карантинну норму", яка вводилася для того, щоб допомогти населенню в період карантину через відсутність роботи і як наслідок доходів.

А ось позбулися субсидії ті, хто мав дорогі покупки. Адже як вона сказала"субсидія - це про справедливість". Ці гроші беруть від платників податків, які допомагають тим, хто не може самостійно оплатити свої житлово-комунальні послуги. Прийде опалювальний сезон, якщо у людини будуть низькі доходи і він не зможе платити, він завжди може звернутися за допомогою до держави і субсидія буде йому надана.

За словами міністра, економічна ситуація поступово стабілізується, за рахунок того, що обмежувальних карантинних заходів Немає, люди працюють і менше потребують соціальної допомоги. Що стосується кількості субсидіантів, яка була рік тому, то вона залишається незмінною.

Популярні статті зараз

З 20 вересня в Україні запрацюють нові правила карантину

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

Також, Марина Лазебна зазначила наступне, що якщо виникне ще один спалах епідемії, яка потребуватиме загострення карантинних заходів, то "карантинну норму" для субсидіантів знову повернуть.

Раніше, портал "Номінар" писав про те, які категорії працівників можуть не чекати пенсійного віку.

Також, КИЇВЕНЕРГО та обленерго платитимуть споживачам: компенсація за скачки напруги та відсутність світла, покрокова інструкція.

Нагадувати, одержувачів субсидій змусять повернути отримані кошти.