Який тепер порядок виплати пенсій починаючи з 1 вересня 2021року?

 

У Мінсоцполітики заявили, що це недостовірна інформація, яка не має під собою навіть законних підстав. Міністерство послалося на закон "про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", в якому чітко вказано, що пенсіонери мають право вибирати, як їм отримувати пенсію: поштою, через банк або кур'єром. Тобто, вони ніяк не могли змінити цього і навіть не намірялися.

Також, доставка пенсійних виплат, як оплачувалася Пенсійним фондом України, так і буде далі оплачуватися. У цьому теж не було скоєно будь-яких корективів. 

Ситуація досить цікава, адже відразу виникають цілком логічні питання " Кому це знадобилося?"і" навіщо провертаються подібні дії?". Явно це зробили не для сміху, адже подібна ситуація знаходить великі масштаби, а також для цього потрібно було докласти багато зусиль і обійти систему безпеки. Одна з багатьох припущень полягає в тому, що це було зроблено з метою підірвати авторитет влади. Але на даний момент про це не було офіційних заяв. 

Популярні статті зараз

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

Зморшки та плями живого місця не залишили: мокра Алла Пугачова зірвала грим і фільтри - ось що бачить Галкін вдома, шанувальники сторопіли

Все новости

Раніше, портал "Номінар" писав про те, які категорії працівників можуть не чекати пенсійного віку.

Також, КИЇВЕНЕРГО та обленерго платитимуть споживачам: компенсація за скачки напруги та відсутність світла, покрокова інструкція.

Нагадувати, одержувачів субсидій змусять повернути отримані кошти.