Не варто розраховувати на пенсії без накопичень в НПФ-міністр фінансів України

Звичайно, правда не завжди буває приємною, але попереджений значить озброєний. Міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив, що не варто розраховувати на державну пенсію.

Міністр не поділяє негативного ставлення населення до накопичувальної системи і стверджує, що якщо не буде накопичень в накопичувальному Пенсійному фонді, то громадяни також на пенсію можуть не розраховувати.

На думку С. Марченка, така кризова ситуація з пенсійними виплатами пов'язана зі скороченням працюючих громадян і зростання кількості пенсіонерів.

Міністр сам не розраховує на пенсію і шукає шляхи вирішення цього питання, про що повідомив в інтерв'ю.

Оскільки вклади на депозит, «під матрац» або витрачені на нерухомість міністр вважає ненадійними і ризикованими, єдиний вихід – запуск системи накопичувального пенсійного фонду.

Популярні статті зараз

Торкнеться 7 млн клієнтів: ПиватБанк обмежив перекази з карти на карту, які встановлені ліміти

Індексація пенсій з 1 грудня: у кого зростуть виплати до 2600 грн

Сьогодні не можна сваритися: велике церковне свято 17 жовтня, що забороняється

Стала відома справжня ціна на український газ, скільки переплачуємо

Все новости

 "Тим більше в нинішніх умовах - в умовах дефіциту Пенсійного фонду, існування професійних пенсій, які не справедливі, але таке рішення було прийнято державою. Я маю на увазі пенсії спеціальних категорій громадян. Щоб це перевернути, необхідний поштовх.  

Так, є багато скепсису, в тому числі стосовно ризиків планування в горизонті 10-15 років. Ну тоді можна нічого не робити-тримати гроші на депозитах, де вони будуть уцінені, або під матрацом, де вони ще швидше знеціняться. Можна вкладати в нерухомість, але теж може бути падіння ринку нерухомості. Варіанти "давайте не будемо нічого не робити" не працюють. Мінфін готовий знайти гроші, щоб компенсувати запуск накопичувального рівня пенсійної системи.  Ми розуміємо, що це в будь - яких варіантах вимагає фіскального навантаження на бюджет", - підсумував він.

Раніше, портал "Новинар" писав про те, які категорії працівників можуть не чекати пенсійного віку.

Також, КИЇВЕНЕРГО та обленерго платитимуть споживачам: компенсація за скачки напруги та відсутність світла, покрокова інструкція.

Нагадуємо, одержувачів субсидій змусять повернути отримані кошти.