Вантажовідправників штрафуватимуть на 51 тисячу гривень

Раніше виникало багато питань від перевізників через штрафи за різницю кількості товарів за накладною і за фактом самого перевезення. Тепер все буде по іншому. За розбіжність цифр платитимуть вантажовідправники. Цей закон вже опублікований на сайті парламенту України.

Держава "дісталася" і до вантажовідправника. Законом 1582-IX доповнено Кодекс про адміністративні правопорушення статтею 132-2. Дана стаття передбачає відповідальність саме до вантажовідправника. Закон набирає чинності з 01.10.2021.

Зокрема, з 1 жовтня вантажовідправник нестиме відповідальність у двох випадках:

Популярні статті зараз

Через локдаун українцям можуть знизити зарплати: кому і на скільки

Закривайте вікна і ховайте автомобілі: в Україні різко погіршиться погода, попередження ДСНС

8 гривень за кВт: українців попередили про стрибок тарифів на електрику, Зеленський підписав указ

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости
  1. У разі внесення ним до ТТН відомостей про масу вантажу, які будуть відрізнятися результатами зважування на пункті ГВК (якщо вага при зважуванні буде більше, ніж в ТТН).
  2. У разі внесення в ТТН показників маси вантажу з перевищенням вагових норм більше 2% нормативного параметра при відсутності дозволу на проїзд.

При цьому слід зазначити, що дані штрафи не будуть застосовуватися при зважуванні по осях, а тільки за загальною вагою. Це пояснюється відсутністю в ТТН інформації про вагу по осях.

За кожну ТТН для вантажовідправника передбачений штраф у розмірі 51 000 грн. При цьому, винесені щодо вантажовідправника штрафи не звільняють від відповідальності перевізника.

Раніше, портал "Новинар" писав про те, які категорії працівників можуть не чекати пенсійного віку.

Також, КИЇВЕНЕРГО та обленерго платитимуть споживачам: компенсація за скачки напруги та відсутність світла, покрокова інструкція.

Нагадуємо, одержувачів субсидій змусять повернути отримані кошти.