"Нафтогаз" вирішив підвищити тарифи

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", яка виконує функції постачальника "останньої надії", підвищила тарифи на"блакитне паливо". Зокрема, ціна газу на вересень становить 12 грн за кубометр.

Це на 22 копійки вище тарифу, який діяв у серпні, – 11,78 грн за кубометр. Ціна вказана з урахуванням податку на додану вартість, але без урахування доставки. Про це свідчить офіційний сайт "Нафтогазу".

Популярні статті зараз

Ціни злетять в три рази: українців попередили про масовий дефіцит картоплі

Зимовий час 2021: названа дата, коли українці спатимуть на годину довше

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

Все новости

ДК" Нафтогаз України " виконує функцію тимчасового страхового механізму для забезпечення газом клієнтів, які втратили Постачальника. Станом на кінець серпня 2021 року компанія обслуговує понад 500 тисяч сімей.

Ціна на газ в рамках тарифного плану постачальника" останньої надії " розраховується на щомісячній основі за спеціальною формулою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, в Україні через підвищення тарифів на газ для теплокомуненерго збільшать тарифи на гарячу воду та опалення. Так, блакитне паливо для підприємств злетіло в ціні майже в два рази. Подорожчання окремих комунальних послуг може скласти до 40%.

Також, голова правління "Нафтогазу" Юрій Вітренко заявив, що ціна на газ може знизитися, якщо Україна буде не імпортувати блакитне паливо, а експортувати. Однак для цього потрібно, щоб в країні було більше власного газу.

Раніше, портал "Новинар" писав про те, які категорії працівників можуть не чекати пенсійного віку.

Також, КИЇВЕНЕРГО та обленерго платитимуть споживачам: компенсація за скачки напруги та відсутність світла, покрокова інструкція.

Нагадуємо, одержувачів субсидій змусять повернути отримані кошти.