Скоро подорожчають головні продукти: коли і на скільки?

Хліб в Україні продовжить дорожчати. Вартість продукту зростатиме приблизно на 1,5% на місяць. Також в країні зростуть ціни на цукор. Про це розповів економічний експерт Олег Пендзін, повідомляє "ГолосUA". Ще більше подорожчає соняшникова олія та курячі яйця.

"Хліб і далі зростатиме в ціні-приблизно на 1,5% на місяць. Ця тенденція збережеться, мінімум, найближчі півроку. Також в країні продовжить дорожчати соняшникова олія і курячі яйця, але вже не такими швидкими темпами", – заявив фахівець.

Вартість цукру всього за рік зросла на 75%, ключова причина – неврожай буряка. "За рік через неврожай буряків цукор подорожчав на 75%. Що буде з цінами на цукор стане зрозуміло, коли в Україні зберуть урожай буряка. Це відбудеться в листопаді. Якщо урожай буде поганий, то цукор може продовжити рости в ціні", - уклав Пендзин.

Популярні статті зараз

Тільки в одній області буде сухо: дощі та грози нещадно заллють Україну, прогноз погоди на 18 вересня

Через локдаун українцям можуть знизити зарплати: кому і на скільки

34 000 грн з кожного порушника: українців попередили про швидке введення нових штрафів, за що покарають

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

Як відомо, молочна продукція до кінця поточного року може теж подорожчати на 2%. Ключові причини підвищення цін-збільшення собівартості виробництва молочних товарів і продуктова інфляція.

Існуючі програми державної підтримки фермерів та імпорт корів вже не справляються з масштабами скорочення їх поголів'я у фермерів. Про це розповів аналітик "Асоціації виробників молока" Володимир Андрієць для Delo.ua.

Раніше, портал "Новинар" писав про те, які категорії працівників можуть не чекати пенсійного віку.

Також, КИЇВЕНЕРГО та обленерго платитимуть споживачам: компенсація за скачки напруги та відсутність світла, покрокова інструкція.

Нагадаємо, одержувачів субсидій змусять повернути отримані кошти.