Скоро подорожчають головні продукти: коли і на скільки?

Хліб в Україні продовжить дорожчати. Вартість продукту зростатиме приблизно на 1,5% на місяць. Також в країні зростуть ціни на цукор. Про це розповів економічний експерт Олег Пендзін, повідомляє "ГолосUA". Ще більше подорожчає соняшникова олія та курячі яйця.

"Хліб і далі зростатиме в ціні-приблизно на 1,5% на місяць. Ця тенденція збережеться, мінімум, найближчі півроку. Також в країні продовжить дорожчати соняшникова олія і курячі яйця, але вже не такими швидкими темпами", – заявив фахівець.

Вартість цукру всього за рік зросла на 75%, ключова причина – неврожай буряка. "За рік через неврожай буряків цукор подорожчав на 75%. Що буде з цінами на цукор стане зрозуміло, коли в Україні зберуть урожай буряка. Це відбудеться в листопаді. Якщо урожай буде поганий, то цукор може продовжити рости в ціні", - уклав Пендзин.

Популярні статті зараз

Циклон з Ісландії принесе мокрий сніг та сильний вітер: прогноз погоди на вихідні

"Немає перешкод досконалості": співачка Тіна Кароль здивувала "живими" фото

Нижче 30 грн за долар: співзасновник Monobank написав несподіване звернення

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Все новости

Як відомо, молочна продукція до кінця поточного року може теж подорожчати на 2%. Ключові причини підвищення цін-збільшення собівартості виробництва молочних товарів і продуктова інфляція.

Існуючі програми державної підтримки фермерів та імпорт корів вже не справляються з масштабами скорочення їх поголів'я у фермерів. Про це розповів аналітик "Асоціації виробників молока" Володимир Андрієць для Delo.ua.

Раніше, портал "Новинар" писав про те, які категорії працівників можуть не чекати пенсійного віку.

Також, КИЇВЕНЕРГО та обленерго платитимуть споживачам: компенсація за скачки напруги та відсутність світла, покрокова інструкція.

Нагадаємо, одержувачів субсидій змусять повернути отримані кошти.