Експерти у сфері економіки розповіли, який курс гривні, щодо іноземних валют, можливий цього тижня

Те, що ще тиждень тому, американська валюта ненадовго подолала позначку у 27 гривень/долар США, але попиту на валюту інших держав поки не вистачило для подальшого зростання котирувань, посилаючись на думки фінансових аналітиків, пише "UBR".

Передбачається, що навіть валютні вливання, ініційовані Національним банком України, коли придбали 25 мільйонів доларів США, не в змозі були внести зміни в ситуацію, що склалася. І тепер експерти впевнені, що стабілізації гривні більше допомогло рішення, прийняте НБУ - була підвищена облікова ставка, до 8,5 відсотка, що дало прозорий натяк інвесторам на те, що в гривню можна і далі вкладати кошти, а долар на тлі подібних метаморфоз став менш цікавий.

Втім, попри позитивні тенденції, і те, що валовий міжнародний резерв нашої країни досяг максимальної позначки за останні 9 років, і склав 31,61 мільярда доларів США, найближчим часом, цей показник знизиться через проведення виплат відсотків по зовнішньому боргу України(у жовтні), і можлива деяка девальвація гривні стосовно долара США вже в наступному місяці - до 27 гривень, а до європейської валюти й до 32,05 гривні.

Обмін валют, фото: youtube
Обмін валют, фото: youtube

Популярні статті зараз

-15 морозу на Різдво: синоптики обіцяють зимову казку на свята

Допомога на дитину: як Польща заманює українських заробітчан, скільки грошей можна отримати

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Все новости

Але варто відзначити, що поки ще на українському міжбанківському ринку переважає своя власна атмосфера: на національну валюту не впливають ніякі глобальні події, і вона продовжує повільно, але впевнено зміцнюватися, що не триватиме довго: у поточного зміцнення курсу немає потужних підстав, і як тільки світові центробанки змінять свою риторику, а інвестори злякаються нового хвилі пандемії коронавірусної інфекції, долар США підскаче вже на цьому тижні - до 26,7 гривні, а євро - до 31,6 гривні.

До слова, до цього "Новинар" писав про те, що "ЗАЗ "почне виробляти новий автомобіль від "Kia".

Також раніше наш портал повідомляв про те, що Український гідрометцентр надав прогноз погоди на період з 13-го по 17-е вересня.

А до цього ми повідомляли про те, що робити, якщо не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію.