Внаслідок історичного падіння світової торгівлі товарами в другому кварталі 2020 року барометр світової торгівлі досяг рекордного мінімуму в 84,5 пункту.

Про це повідомляє Всесвітня торгова організація.

Дане значення є найнижчим за весь час відстеження з 2007 року. Падіння знаходиться на одному рівні з піком фінансової кризи 2008-2009 років. Минулого року цей показник становив 104,1 пункту.

У найглибшій депресії знаходяться автовиробництво, контейнерні та авіаперевезення. Попри історичні падіння, деякі сфери, наприклад, експортні замовлення почали стабілізуватися.

Популярні статті зараз

Швидкий салат "Мексика": лише змішати складники і все готово

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

"Додаткові індикатори вказують на часткове зростання світової торгівлі і виробництва в третьому кварталі, але сила будь-якого такого відновлення залишається досить невизначеною: не можна виключати L-подібну, а не V - подібну траєкторію", - констатують аналітики СОТ.

Барометр торгівлі товарами СОТ в режимі реального часу показує тенденції у світовій торгівлі. Він призначений для вимірювання динаміки і визначення поворотних моментів у зростанні світової торгівлі. Значення в 100 пунктів вказує на зростання відповідно до середньострокових тенденцій. Значення вище 100 вказують на зростання вище тенденції, а значення нижче 100 вказують на зростання нижче тенденції.

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"