Українцям розповіли, яке масло є фальсифікатом

Як стало відомо, що в результаті відбору, а також перевірки зразків масла в українських навчальних закладах був виявлений фальсифікат. Отже, виявилося, що в продукції ТОВ "Богодухівський молокозавод" виявили жири рослинного походження. Однак у цьому маслі, такі добавки заборонені, оскільки воно повинно складатися з молочних жирів, йдеться на сайті Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Важливо підкреслити, що якщо в маслі присутні рослинні жири – то це і є причина фальсифікації даного продукту. Такі речовини можуть не тільки приводити до утворення трансжирів, але і сильно нашкодити здоров'ю.

Так ось, згідно з результатами лабораторних досліджень, даний продукт не відповідає вимогам ISO 17678: 2010 по тригліцеридному складу. А це означає, що коли виготовляли це масло, то замість жирів тваринного походження, як повинно бути в натуральному продукті, використовували рослинні жири, а це вже і є фальсифікат.

Продукція, в якій виявили рослинні жири, була вилучена, оскільки є фальсифікатом. Крім того, раніше таке не якісне масло, даного виробника, знаходили й в Харкові.

Популярні статті зараз

Високі стосунки: у мережі показали як Алла Пугачова спілкується з Галкіним, Ігор Ніколаєв завмер від подиву

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

$1500 за монету: у мережі показали рідкісну копійку, яку знайшли на горищі. Фото

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Все новости

В Україні, на жаль, дуже багато не якісного масла, адже виробляти натуральне, використавши лише молочні жири, виробникам дуже дорого, саме тому багато з них і йдуть на таке, додаючи жири рослинного походження, щоб таким чином економити.

Тому, при покупці масла, потрібно обов'язково звернути увагу в першу чергу на його вартість, адже якщо воно підозріло дешеве, то це фальсифікат. Крім того, не радять експерти купувати даний продукт на ринках на вагу, оскільки там невказаний виробник. Придбати якісний продукт можна тільки в перевірених магазинах і супермаркетах, оскільки ті співпрацюють безпосередньо з підприємствами.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, коли та на скільки українським пенсіонерам підвищать пенсійні виплати.

Також повідомляв Новинар, що українців чекають деякі зміни з приходом першого зимового місяця, до чого готуватися.

Ще писав Новинар, що українським пенсіонерам розповіли про суму доплат з першого грудня, кому пощастить.