Стало відомо, з якої причини злетіли тарифи на газ для частини українців

Як стало відомо, що тарифи на блакитне паливо в грудні поточного року злетіти можуть до рекордних 30 за метр кубічний. Стосується це тих сімей, які користуються послугами "постачальника останньої надії", а таких 457 тисяч, повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

За тарифами, що діють на сьогодні, українці, які залишилися без Постачальника блакитного палива, стали автоматично клієнтами "постачальника останньої надії". Однак дія спеціальної ціни Закінчилася вже 30 Листопада.

Тому в НАК пропонують, перевести їх автоматично на річні тарифи"Нафтогазу". До того ж, після переведення, компанія отримає додатково 457 тисяч споживачів блакитного палива. Однак, якщо переклад не зробити, то ці українці змушені будуть платити за газ за ціною 30 гривень за метр кубічний.

У НАК підкреслили, що виходячи з цього, на газ ціна змінюватися буде щорічно, після чого складати може вже більше ніж 30 гривень за кубометр.

Заборонити або дозволити компанії "Нафтогаз" забрати користувачів, може Національна комісія у сфері комунальних послуг та енергетики. Починаючи з 1 грудня, поточного року, "постачальник останньої надії", за відсутності підтримки від НКРЕКП, повинен буде постачати газ за вартістю, отриманою з формули в п.24 Порядку проведення конкурсу.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, коли та на скільки українським пенсіонерам підвищать пенсійні виплати.

Також повідомляв Новинар, що українців чекають деякі зміни з приходом першого зимового місяця, до чого готуватися.

Ще писав Новинар, що українським пенсіонерам розповіли про суму доплат з першого грудня, кому пощастить.