Українцям розповіли про подорожчання деяких тарифних планів від мобільного оператора "Київстар"

Президент одного з найбільших мобільних операторів України "Київстар" Олександр Комаров, повідомив про те, що ціни на тарифні плани зростуть протягом найближчого року на 10%, проте не для більшості абонентів, йдеться на інформаційному порталі ubr.

Отже, зі слів президента мобільного оператора "Київстар", приблизно раз на рік вони випускають нову тарифну лінійку, яку намагаються наповнювати різним новим змістом. Так от, він розповів, що середній дохід на одного користувача за підсумками третього кварталу поточного року склав на місяць 86 гривень. Крім того, виріс він, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року приблизно на 9,5%. Тому, у мобільного оператора в планах зберегти дану динаміку до кінця 2022 року в районі 10%.

Також президент мобільного оператора підкреслив, що компанія, яку він очолює буде стимулювати абонентів до того, щоб ті все ж підключалися до нових тарифів, що наповнені іншими послугами, що відрізняються від старих.

На питання про те, на скільки все ж подорожчають тарифні плани від оператора "Київстар", президент компанії відповів, що незначно. А ще він навів у приклад один з найдоступніших пакетів послуг, в якому абонентська щомісячна плата зросла тільки на 10 гривень, і становить 135 гривень, замість 125, як було раніше.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, коли та на скільки українським пенсіонерам підвищать пенсійні виплати.

Також повідомляв Новинар, що українців чекають деякі зміни з приходом першого зимового місяця, до чого готуватися.

Ще писав Новинар, що українським пенсіонерам розповіли про суму доплат з першого грудня, кому пощастить.