В Україні продали радянську копійку за 250 000 гривень, як визначити особливу монету

Нерідко старовинні монети можуть принести цілий статок своєму власникові. Як стало відомо, в Україні одну копійку 1949 року випуску з аверсом 1950 року продали на аукціоні за 250 000 гривень. За дану монету "билися" 34 конкуренти. Інформацією ділиться Обозреватель.

Продавець в повідомленні зазначив, що монета, номіналів в одну копійку, яка була випущена в далекому 1949 році з аверсом 1950 року, на сьогодні є другим екземпляром і знаходиться у відмінному стані.

Відзначається, що дана точка є однією з найрідкісніших серед усіх збережених. Її особливість полягає не тільки в даті випуску, але і в різниці відміток на аверсі та реверсі.

Колекціонери готові віддати чималі кошти не тільки за ті монети, які неможливо зустріти, а й за ті гроші з обороту. Наприклад, рідкісну монету можна отримати в простому супермаркеті в якості здачі.

Рідкісними вважаються Експериментальні монети, наприклад, номіналом в 15 копійок, а також старовинні монети й ті що були випущені з «вадою». Особливий попит мають копійки з різними реверсами й аверсами.

Популярні статті зараз

Високі стосунки: у мережі показали як Алла Пугачова спілкується з Галкіним, Ігор Ніколаєв завмер від подиву

Економити на опаленні не вийде в Україні різко дорожчають дрова

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

На аукціонах виставлені на продаж і монети часів СРСР і їх вартість може досягати близько 200 000 гривень. Володарі таких монет можуть отримати повну інформацію про копійки на форумах спеціалізованих аукціонів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні виставлена монета часів СРСР, вартість якої становить цілий статок, за які монети колекціонери готові віддати кругленьку суму.

Також повідомляв Новинар, що народні умільці створили унікальний гоночний автомобіль із запорожця, який з легкістю складе конкуренцію іномаркам.

Ще писав Новинар, що які зміни торкнуться українців з приходом першого зимового місяця.