У Пенсійному фонді показали як підвищилися пенсійні виплати з першого грудня

Українські пенсіонери знаходяться на межі бідності та з кожним разом сподіватися на підвищення своїх виплат, щоб хоч якось оплачувати комунальні рахунки та зводити кінці з кінцями. З приходом першого зимового місяця в Україні відзначається черговий етап підвищення пенсійних виплат у зв'язку зі зростанням прожиткового мінімуму з 1 854 гривень до 1 934 гривень. Інформація була розміщена на офіційному сайті ПФУ у Фейсбуці.

Виходячи з інформації, розмір мінімальних пенсійних виплат для громадян похилого віку, які за плечима мають необхідний страховий стаж, буде перераховано. Пенсіонери, які не працюють, і чиї пенсії, враховуючи страховий стаж і заробітну плату, перевищують розмір мінімальних виплат, буде перерахована доплата за стаж понад норму. Вона вираховується у відсотках до розміру прожиткового мінімуму.

Відзначається, що буде збільшено і розмір інших виплат і надбавок до пенсій, які вираховуються у відсотках від встановленого прожиткового мінімуму.

Пенсіонери, які отримують пенсії у розмірі 2 400 гривень з першого грудня отримуватимуть на 200 гривень більше і розмір їх виплат становитиме 2 600 гривень. Мінімальний розмір пенсій, який становив лише 1 854 гривень з першого грудня зросте до 1 934 гривень.

Що ж стосується розміру максимальних пенсійних виплат, який до першого грудня був встановлений на рівні 18 540 гривень, підвищиться до 19 340 гривень.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

3000 мінімальна пенсія: Кабмін визначив, хто отримає такі виплати

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців попередили які зміни їх очікують з приходом першого грудня.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли що потрібно зробити для того, щоб відновити виплати пенсій, які були припинені.

Ще писав Новинар, що з першого грудня розмір заробітних плат для українських вчителів зростуть, стало відомо, хто буде отримувати близько 10 000 гривень.