Польща виплачує допомогу на дітей заробітчанам з України, про які суми йдеться

Багато українських сімей покинули свою країну і вирушили в пошуках кращого життя до Польщі. Як стало відомо, українські заробітчани, які сім'ями проживають і працюють в сусідній країні, можуть розраховувати на щомісячну допомогу на дітей, сума якої становить близько 3 200 гривень. Інформацією ділиться Finance ua.

Для того, щоб отримати такі виплати, потрібно мати «карту побиту», тобто дозвіл на тимчасове проживання і роботу в Польщі. Якщо ж українські заробітчани оформили даний документ, то вони можуть розраховувати на автоматичне нарахування «дитячих» виплат.

Виходячи зі слів польської чиновниці "карта побиту" дає дозвіл на отримання щомісячної допомоги, що становить 500 злотих на кожну дитину віком до 18 років. Варто відзначити, якщо дитина має тільки одного з батьків - мати або батька, то розмір допомоги буде більше. При цьому це не єдина "допомога", яку заробітчани отримують на дитину.

Відзначається, що перед стартом навчального року, кожна сім'я на школярів отримує 300 злотих, які можна витратити на канцелярію, книги та зошити. І ще один приємний сюрприз - це періодичні ваучери на суму 500 злотих, які можна витратити на зоопарк, парк розваг, відпочинок на морі або готель.

Чиновниця зазначає, що українські заробітчани, які оформили "карту побиту" і проживають там зі своїми сім'ями, можуть розраховувати на таку ж підтримку від держави, як і поляки, адже вони також платять податки й працюють на благо Польщі.

Популярні статті зараз

В Україні хочуть заборонити наймати на роботу ФОПів: податкова назвала причину

Невже посварилися? Лайма Вайкуле розповіла, чому перестала зустрічатися з Аллою Пугачовою

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили про подальшу долю тарифів на комунальні послуги - зниження цін чекати не варто.

Також повідомляв Новинар, що експерти попередили громадян про різке підвищення цін на м'ясо і назвали причину подорожчання.

Ще писав Новинар, що українцям розповів де можна заробити близько 60 000 гривень і не їдучи за кордон на заробітки.