У Пенсійному фонді України відзвітували про фінансування пенсій у грудні

Як стало відомо, що 3 грудня ПФУ в черговий раз переказав гроші для пенсійних виплат українцям. Зазначається, що про те, скільки було спрямовано коштів на виплати пенсіонерам, стало відомо з матеріалу, опублікованого на офіційному сайті Пенсійного фонду України в соціальній мережі Facebook.

Отже, Пенсійний фонд України слідує складеному графіку, згідно з яким щомісяця і в певний термін відбуваються виплати пенсій українцям. Отримають свої гроші громадяни або на банківські рахунки, тобто на картки, або ж у відділенні "Укрпошти".

Так от, на 3 грудня поточного року Пенсійним фондом України, відповідно до спеціального графіка було спрямовано на виплати пенсій українцям 2,1 мільярда гривень. В цілому, забезпечено фінансування на загальну суму 4,0 мільярда гривень виплат грудня.

Важливо відзначити, що проведено виплату пенсій буде в певну, для кожного українського пенсіонера, дату, а також в установленому обов'язковому порядку.

Однак, хоча і повідомляється про те, що затримок виплат не буде, то деякі пенсіонери все ж скаржаться на те, що отримують свої гроші на кілька днів пізніше, ніж зазвичай.

Популярні статті зараз

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили про подальшу долю тарифів на комунальні послуги - зниження цін чекати не варто.

Також повідомляв Новинар, що експерти попередили громадян про різке підвищення цін на м'ясо і назвали причину подорожчання.

Ще писав Новинар, що українцям розповів де можна заробити близько 60 000 гривень і не їдучи за кордон на заробітки.