Українцям розповіли, з яких причин національна валюта може впасти до 60 грн за долар

У тому випадку, якщо Росія зважиться на порушення державних кордонів України, гривню очікує різке падіння. Зокрема, курс може досягти неймовірних 60 грн за долар США, впевнений експерт "Центру біржових технологій" Максим Орищак, пише UBR.

На його думку, національній валюті гарантована девальвація з кількох причин:

  • Утопічність спроб протидії великій державі, яка до того ж має чималий досвід конфліктів і має безліч ресурсів.
  • У тому випадку, якщо Україні нададуть підтримку союзники, то будь-які конфлікти на її території призведуть до зниження інвестиційної привабливості нашої держави на багато років вперед. З цієї причини спекулянти почнуть активно конвертувати гривню в долари США і євро.

Орищак підкреслив, що через непросту політичну обстановку було б неправильно робити оптимістичні прогнози. Крім цього, складна ситуація з газовим питанням між РФ і США з ЄС лише підвищують ймовірність залучення України в конфлікт.

Експерт також зазначив, що в тому випадку, якщо взимку кордони не будуть перекриті через епідеміологічну ситуацію, все більше українців будуть їхати з країни. Європа дещо втратила привабливість через енергетичну кризу, в результаті чого все більше людей вбирають Грузію, а також Канаду і США.

Аналітик резюмував, що скорочення чисельності населення України та їх купівельної спроможності може спричинити за собою збільшення боргів за комуналку, а також числа "поганих" кредитів. Всі ці фактори дають додаткові підстави прогнозувати падіння гривні по відношенню до долара США, як мінімум, вдвічі.

Популярні статті зараз

Не просто позбавлять пенсії: стало відомо в яких випадках державі доведеться повернути виплати

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили про подальшу долю тарифів на комунальні послуги - зниження цін чекати не варто.

Також повідомляв Новинар, що експерти попередили громадян про різке підвищення цін на м'ясо і назвали причину подорожчання.

Ще писав Новинар, що українцям розповів де можна заробити близько 60 000 гривень і не їдучи за кордон на заробітки.