Якій категорії українських пенсіонерів піднімуть пенсії з першого березня, після запланованої індексації

У другому читанні Верховна Рада прийняла Державний бюджет на наступний рік, згідно з яким 319,2 мільярда гривень виділено на фінансування соціальних програм. Інформація була розміщена на сайті Міністерства соціальної політики.

Раніше говорилося про деякі зміни в індексації пенсійних виплат, яка повинна відбутися першого березня 2022 року. Згідно з прийнятим бюджетом, на фінансування пенсійних виплат було виділено 200,6 мільярда гривень.

Дані кошти будуть спрямовані на індексацію пенсійних виплат, яка очікується з першого березня 2022 року і для всіх громадян похилого віку пройде за однаковими правилами. Разом з тим на доплати можуть претендувати військові пенсіонери.

Також відбудеться перерахунок пенсій ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Наступного року очікуються розширені програми доплат відповідно до віку 70-75 років. Буде встановлено розмір мінімальної пенсії для громадян старше 70 років при повному стажі. Їх виплати складуть не менше 3 000 гривень.

Варто нагадати, що в Пенсійному фонді показали як зросли пенсійні виплати з приходом грудня. Згідно з інформацією, пенсіонери чиї виплати становлять 2 400 гривень з першого грудня отримуватимуть на 200 гривень більше. 

Популярні статті зараз

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Великий гріх: Водохресний святвечір 2022, що категорично не можна робити

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Все новости

А ось ті громадяни, які отримують максимальні пенсії, замість 18 540 гривень отримуватимуть 19 340 гривень. Також зросте прожитковий мінімум і розмір мінімальних заробітних плат.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що для деякої категорії українців злетіли тарифи на блакитне паливо, з чим це пов'язано.

Також повідомляв Новинар, що у Пенсійному фонді відзвітували про фінансування пенсій у грудні.

Ще писав Новинар, що з першого грудня українські педагоги можуть розраховувати на підвищення їх заробітних плат на 8,4%, хто і скільки буде отримувати.