Які податки доведеться заплатити, якщо президент підпише новий законопроєкт

Новий законопроєкт 5600 вніс деякі зміни до Податкового кодексу. Як же відіб'ється прийняття закону на податках на спадщину і на скільки вони стануть більше. Інформацією ділиться НВ Бізнес.

Згідно з інформацією, після прийняття нового закону при продажу квартир доведеться сплатити податок за новими правилами. Також буде зарахований і податок на розкіш, при виникненні прецеденту. Разом з тим при отриманні нерухомості у спадок і при її продажу, податок буде встановлений на колишньому рівні та зміни його не торкнутися.

Як нам відомо, для того, щоб вступить у право власності спадковості, потрібно буде сплатити податок у розмірі одного відсотка. Варто зазначити, що на розмір мита не впливає кількість успадкованого майна.

Разом з тим, право спадкування враховує і передачу боргових зобов'язань. У Міністерстві юстиції розповіли, як заборгованість з подальшою сплатою передається спадкоємцям. В зобов'язання входять:

Варто відзначити, що на спадщину можуть не розраховувати ті громадяни, які не виконували своїх обов'язків по догляду за літніми батьками, а якщо на догляд були потрібні послуги державних інтернатів для пристарілих, то для отримання спадщини діти зобов'язані виплатити все витрачене.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фінансові установи в Україні мають намір продати приватним особам, що буде з клієнтами.

Також повідомляв Новинар, що українців очікує не малий штраф з 10 грудня, за які порушення каратимуть.

Ще писав Новинар, що у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму і зарплати зростуть і розміри податків.