У "Нафтогаз" визначили, хто зі споживачів платитиме менше

Як стало відомо, що НКРЕКП зробило заяву, щодо тарифу на блакитне паливо від постачальника останньої надії, скорочено ПОН. Зазначається, що компанія "Нафтогаз" виконує його функції. Крім того, вже 9 грудня Нацкомісією буде розглянуто питання, яке стосується зниження вартості для споживачів блакитного палива, що отримують даний енергоресурс від постачальника останньої надії. Відомо про це стало з інформації, опублікованої на сайті НКРЕКП в соціальній мережі Facebook.

Отже, як йдеться в повідомленні, що компанія "Нафтогаз" на умовах ПОН забезпечить близько 347 тисяч побутових споживачів. Відзначається, що це ті абоненти, які залишилися без постачальника газу не по своїй волі через що і були переведені на обслуговування ПОН.

Зазначається, що постачальник останньої надії на сьогодні продавати таким споживачам змушений блакитне паливо за ринковими цінами. Тому, відпускна ціна для даних користувачів становить приблизно 30 гривень за метр кубічний.

Безумовно, це і викликало невдоволення у багатьох споживачів, які виявилися заручниками даної ситуації, через що змушені на сьогодні купувати за такою ціною блакитне паливо. Однак Нацкомісія має повноваження, щоб для таких споживачів змінити тариф на блакитне паливо.

Відзначається також, що раніше вже компанія "Нафтогаз" зверталася до Нацкомісії з проханням про те, щоб автоматично здійснювати переведення всіх споживачів, які отримували газ на умовах ПОН, на їх річний тарифний план, який має назву "фіксований". Цей тариф діє для всіх побутових споживачів компанії "Нафтогаз", А дорівнює він 7,96 гривні за метр кубічний. Більш того, залишатися таким він буде до кінця квітня наступного року.

Популярні статті зараз

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що для деякої категорії українців злетіли тарифи на блакитне паливо, з чим це пов'язано.

Також повідомляв Новинар, що у Пенсійному фонді відзвітували про фінансування пенсій у грудні.

Ще писав Новинар, що з першого грудня українські педагоги можуть розраховувати на підвищення їх заробітних плат на 8,4%, хто і скільки буде отримувати.