Ціни на хліб можуть бути нижчими, у всьому винні магазини

В Україні то і говорять, що про підвищення цін на популярні продукти харчування. Зовсім недавно з'явилася інформація про те, що після зимових свят вартість одного буханця хліба може досягти 40 гривень. Однак ціни на хліб можуть бути відчутно нижчими. Інформацією ділиться Обозреватель.

На підвищення цін на хліб та хлібобулочні вироби значно впливає підвищення тарифів на енергоносії, підвищення цін на сировину та заробітної плати працівникам хлібопекарської сфери. Разом з тим пекарям доводиться підвищувати вартість хліба, у зв'язку з тим, що їм доводиться додатково платити супермаркетам, які продають їх продукцію.

Згідно з інформацією, найбільша частина витрат, після сировини, це все що стосується торгівлі та збуту. Витрати займають майже чверть всіх витрат. Крім того, фахівці скаржаться на те, що пекарі платять ще й додатково, крім звичайних торгових націнок. Якщо пекарі хочуть реалізувати свій товар в конкретному супермаркеті, він повинен платити. Заплатити доведеться за кожну дрібницю.

Якщо пекарі приготували новий продукт і щоб він опинився на полиці супермаркету доведеться заплатити, якщо ж оплати не буде, то і продукт ніхто не візьме. Якщо потрібно щоб продукція займала високі полиці - доведеться заплатити ще. Крім того, встановили та додаткові обов'язкові платежі «за обслуговування».

Таким чином пекарям доводиться враховувати всі розтрати та підвищувати ціни на хліб і хлібобулочні вироби. Також на подорожчання впливає і зростання цін енергоносіїв і зерна. Враховуючи всі ці фактори, ціна на хліб зросла вже на 15%.

Популярні статті зараз

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Все новости

Для того, щоб ціна на дану продукцію не досягла величезних висот пекарі змушені використовувати борошно нижчої якості та це позначиться на продукції. Хліб буде не таким ароматним, смачним і пухким.

Нещодавно розповідав Новинар, що ціна на соняшникову олію досягне 100 гривень за літр.

Також повідомляв Новинар, що в Україні оптові ціни на картоплю пішли вниз.

Ще писав Новинар, що вартість ароматного напою-кави досягла свого максимуму.