Продажем неякісного автомобільного палива займаються переважно дискаунтери

Кожен власник автомобіля мріє, щоб його транспортний засіб послужив йому довгий час і не мав проблем. Але, як виявилося, іноді неякісне паливо, може негативно позначитися на роботі автомобіля. Як розповідає enkorr випадки виявлення неякісного палива були зафіксовані в мережах "Брент Ойл", "Укрпетроль", Мotto, SUNOIL.

Як виявилося, паливо відрізнялося за фізико-хімічними показниками, таким як вміст сірки, об'ємної частки бензолу, масової частки кисню, об'ємної частки кисловмісних сполук, детонаційної стійкості та температурного спалаху в закритому тиглі.

Згідно з даними Державної екологічної інспекції на АЗС, які працюють під брендом Мotto, були встановлені порушення якості та характеристик бензину. На одній із заправок у Чернігові в бензині А - 92 об'ємна частка метанолу була вищою в п'ять разів, а бензолу у 2,2 раза.

На заправках мережі "Брент Ойл" були зафіксовані порушення температури спалаху в закритому тиглі ДП. На одній вона склала 27 градусів, а на другій заправці — 55 градусів. Крім того, в дизельному паливі були зафіксовані перевищені показники сірки та встановлений недолік октанового числа в бензинах.

Варто відзначити, що всі автозаправні станції, які потрапили в список «порушників», належать до дискаунтерів, які займаються реалізацією палива за низькою вартістю. Разом з тим Держекоінспекції не вдалося встановити жодного випадку якісних відхилень в мережах із середніми та високими цінами на паливо.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що на всі продукти харчування ціни ростуть з блискавичною швидкістю, подорожчання торкнулося і кави, яке досягло свого максимального рівня.

Також повідомляв Новинар, що в платіжках за блакитне паливо з'явитися ще один рядок, за що тепер ще платитимуть українці.

Ще писав Новинар, що для деякої категорії українців тариф на блакитне паливо зріс.