Укрпошта підняла тарифи на листи та посилки, тепер українці платитимуть більше

Національний поштовий оператор "Укрпошта" за свої послуги підняла плату. Оператор отримав право підняти тарифи в середньому на 15%. Згідно з інформацією, відправка бандеролей, листів і посилок будуть коштувати дорожче. Ціни зростуть з першого грудня. Інформацією ділитися Обозреватель.

Нові, максимальні суми за послуги встановила Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформації. Сам же оператор "Укрпошта" має право не підвищувати тарифи до граничних сум.

Не виключено, що підвищення все ж відбудеться, адже ще в травні поточного року оператор просив дозволу підняти ціни на 30-40%. Після підвищення цін, за відправку листа або поштової картки, маса якої не перевищуватиме 50 грамів, доведеться віддати 15 гривень.

Відправка бандеролі до 250 грамів складе 22,50 гривні, а маси понад 250 г і до одного кілограма, складе 45 гривень. За посилку без оголошеної вартості масою до 10 кілограмів доведеться заплатити близько 30 гривень. Також зросло в ціні та рекомендоване відправлення понад плату за масу. Тепер воно складе 11 гривень, замість 9,50 гривні.

Згідно з документом, держава регулює не тільки універсальні послуги пошти. Це набір послуг поштового зв'язку - поштові картки, листи, бандеролі, посилки без оголошення цінності масою до 10 кілограмів.

Популярні статті зараз

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Все новости

А що ж стосується вартості відправки листів або посилок за межі країни, то вогні як і раніше будуть залежати від країни доставки.

Варто відзначити, що це вже не перше підвищення цін в поточному році. Тарифи були змінені вже в серпні, тоді вартість послуг були піднята на 18-39%. До цього тарифи Пошти останній раз переглядали у 2019 році.

Нещодавно розповідав Новинар, що фінансові аналітики назвали причину по якій Долар може різко вирости в ціні.

Також повідомляв Новинар, що названа Категорія українських пенсіонерів яких очікує підвищення пенсій після індексації в березні.

Ще писав Новинар, що Польща виплачує допомогу на дітей українським заробітчанам, названо умову.