Українцям розповіли про подорожчання комунальних послуг

У Мінекономіки повідомили про підвищення тарифів, причому практично на всі види компослуг. Відзначається, що подорожчає найбільше не тільки опалення, а й гаряча вода з електрикою, ну і звичайно ж газ, йдеться на сайті відомства.

Отже, згідно з даними Міністерства економіки України, всім споживачам вже варто готуватися до збільшення вартості на компослуги. Найзначніші підвищення тарифів наступного року прогнозуються саме на природний газ. Виходячи з цього, вирости в ціні блакитне паливо може приблизно на 20% за один метр кубічний.

Крім того, прогнозують у відомстві підвищення цін і на опалення, а також на гарячу і теплу воду. Зрости тарифи наступного року, а саме в новому опалювальному сезоні, можуть на 17,5%. Що стосується електрики, то подорожчає воно на 16%.

Також додадуть у вартості й пасажирські перевезення, а точніше залізничний транспорт, тобто, тарифи підвищить Укрзалізниця наступного року на 13,5%.

Більш того, ще українців попередили про продовження зростання тарифів у майбутньому. Тому, вже у 2023 році блакитне паливо для населення знову виросте в ціні, причому, як мінімум на 7,5%. А ось вже у 2024 році газ подорожчає ще більше, а саме на 10%.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Що стосується подорожчання гарячої води, а також електрики та опалення, то у 2023 році додасть все це в ціні на 10%. Електрика у 2024 році подорожчає на 5%, а опалення з гарячою водою на 7,5%.

Нещодавно розповідав Новинар, що у ПФУ дали формулу розрахунку пенсії та стаж не головне.

Також повідомляв Новинар, що з 10 грудня українців штрафуватимуть, стало відомо за що.

Ще писав Новинар, що державні банки будуть продавати приватним особам.