Українцям розповіли, чи вистачить коштів на субсидії наступного року

В Україні встановлено високі тарифи на житлово-комунальні послуги, а коштів не всім вистачає на оплату всіх платіжок. Багато українців звертаються за допомогою до держави і їм нараховують субсидії. Як стало відомо, у Державному бюджеті на наступний рік було виділено 38,4 мільярда гривень на субсидіантів. Чи вистачить даних коштів, з урахуванням підвищення цін на компослуги, розповідає інформаційний портал Урядовий кур'єр.

Згідно з інформацією, теоретично виділених коштів повинно вистачити. Відзначається, що у 2022 році на субсидії було направлено на 3,2 мільярда гривень більше, ніж в поточному році. У зв'язку з цим коштів повинно вистачити на всі субсидії та пільги з оплати житлово-комунальних послуг.

Варто відзначити, що були збільшені й бюджетні призначення на пільги та допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг на 12 мільярдів гривень. Це пов'язано з тим, що в майбутньому році зростуть тарифи на комунальні послуги, а частина виплат, які покладені на наступний рік, будуть нараховані вже в грудні поточного року.

Що ж стосується самого процесу нарахування допомоги від держави, то прем'єр-міністр говорить про постійний моніторинг і вдосконалення його. Тепер же час розгляду заявок вже скоротили на десять днів, то набагато спростило процес. Уряд прийняв рішення, згідно з яким буде розширено доступ до субсидій соціально незахищених верств населення.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям показали, як зросте розмір середньої та мінімальної заробітної плати в найближчі роки.

Популярні статті зараз

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Все новости

Також повідомляв Новинар, що в компанії "Нафтогаз" визначили, яка категорія споживачів блакитного палива буде платити менше.

Ще писав Новинар, що в платіжках за газ з'явитися ще один рядок, за що тепер українцям ще доведеться платити.