В Україні стрімко зростають ціни на цитрусові

У нашій країні на очах дорожчають популярні продукти харчування - соняшникова олія, хліб, крупи, а тепер стрімко ростуть ціни на мандарини, напередодні Нового року. Інформацією ділиться Today.

Ще в перших числах грудня вартість ароматних і святковий цитрусових становила 27,50 гривні за один кілограм. Але ось тепер мандарини різко подорожчали та тепер обійдуться українцям мінімум в 30 гривень за кіло.

Менш ніж за тиждень у великих мережах супермаркетів дані цитруси виросли в ціні майже на 4,5 гривні за кіло. Середня вартість мандарин коливається в межах 32-33 гривень за один кілограм.

Фахівці відзначають, що в деяких магазинах і на ринках можна знайти мандарини вартість яких становить 25 гривень за кіло. Однак це або акційні пропозиції, або ж нижчого сорту і якості.

Варто відзначити, що Національний банк України повідомив про пік зростання цін на продукти харчування в поточному році та що тепер ціни не будуть так швидко зростати, що вплине на уповільнення інфляції.

Популярні статті зараз

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Все новости

Як раніше ми писали, в Україні очікується чергове підвищення цін на гречку. Згідно з інформацією цінники можуть встановитися на рівні 50 гривень за кіло і це не межа. На подорожчання впливає безліч факторів, серед яких дефіцит даної крупи.

Як стало відомо, в нашій країні скоротилися площі посіву, адже господарства стали вирощувати інші культури. Крім того, настільки стрімке зростання цін можна пояснити та «накруткою» з боку виробників та й сама Популярність каші дещо перебільшена.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців попередили про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з приходом 2022 року. 

Також повідомляв Новинар, що ціни на хліб і хлібобулочні вироби можуть бути нижче, у всьому винні магазини.

Ще писав Новинар, що вартість ароматного напою - кави, різко метнула вгору і досягла свого десятирічного максимуму.