Українцям розповіли, яка на сьогодні вартість соняшникової олії

Як стало відомо нещодавно, що ціни на соняшникову олію в Україні почали потихеньку знижуватися. Адже його вартість останнім часом била всі рекорди через таке стрімке зростання в ціні, йдеться на сайті Мінфіну.

Отже, Мінфіном було промоніторено в різних торгових мережах столиці вартість соняшникової олії в пляшці ємністю 850 грамів.

Так от, за даними Держстату, в нинішньому році соняшникова олія по зростанню цін виявилася серед рекордсменів. У порівнянні з минулим роком, ціни на соняшникову олію з січня по жовтень цього року, зросли приблизно аж на 61,5%. Відзначається, літр соняшникової олії минулого року коштував 34 гривні, а ось вже в нинішньому році її вартість за літр в середньому склала близько 63 гривень.

Важливо відзначити, що з приходом грудня, експерти зафіксували в торговельній мережі на соняшникову олію вже зниження цін. Наприклад, соняшникова олія фірми "Олейна" в торговельній мережі Novus на сьогодні становить за 850 грамову пляшку вже 48,90 гривень. Соняшникова олія цієї фірми в "Ашані" коштує на гривню дорожче, тобто 49,90 гривень. А ось, що стосується торгової мережі Metro, то там, навпаки, ціни на соняшникову олію цієї фірми стали вище і складають на сьогодні 57,70 гривень.

Відзначається, оскільки соняшникова олія фірми "Олейна" в листопаді в середньому коштувала 55,73 гривні, то на сьогодні її ціна знизилася.

Популярні статті зараз

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Може торкнутися кожного: штраф 8500 грн, за що каратимуть українців у 2022 році

Все новости

Також на сьогодні подешевшала в ціні й соняшникова олія торгової марки "Щедрий дар". Її середня вартість в листопаді становила близько 58,62 гривні, а ось вже на сьогодні ціни на неї в різних супермаркетах коливаються від 51,90 до 60,90 гривень.

Отже, ціни на соняшникову олію в різних торгових мережах на сьогодні склалися такі:

Однак, коштує на сьогодні соняшникова олія в супермаркетах України дорожче, ніж в Європі. Більш того, аналогічний товар в Європі українського виробництва коштує на 26-30% дешевше, ніж у нас в країні.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та традиції дня 8 грудня поточного року.

Також повідомляв Новинар про заборони, іменини та народні прикмети 7 грудня поточного року.

Ще писав Новинар, коли українці наступного року святкуватимуть Великдень.