В Україні стрімко зростають ціни на оренду житла, стало дорожче навіть у селах

Перед зимовими святами відзначається стрімке зростання цін на оренду квартир і будинків. Ціни ростуть настільки швидко, що навіть в селах і передмістях подобове знімання може бути дорожче, ніж в Парижі. Інформацією ділиться Обозреватель.

Ще на початку грудня українці стали активно шукати житло. У мережі з'являлися оголошення про здачу в оренду квартир або будинків. Часом ціни, які просять господарі, позбавляють дару мови. Згідно з інформацією, за три дні, з 31 грудня по 2 січня доведеться заплатити оренду в розмірі 65 000 гривень. При цьому будинок розташований в селі Пухівка, Броварського району, Київської області. І площа житла становить 260 квадратів.

Якщо є бажання, то можна зняти житло - особняк, в центрі Пухівки терміном на місяць і за це доведеться заплатити 85 000 гривень. Дана публікація викликала бурю обговорення, що авторам довелося його видалити.

Зазначалося, що таких вистачить провести новорічний тиждень не в Україні, а в Парижі та навіть обзавестися квитками в знаменитий «Мулен руж». Однак це був не перший випадок, такого апетиту власників житла.

Наприклад, у Львові оренда житла на три дні в період Нового року, обійдеться в 61 700 гривень.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Все новости

Головною причиною такого стрімкого зростання цін на оренду фахівці пов'язують з наближенням Нового року і зимових свят. Багато українців не мають наміру зустрічати свята вдома і бажають провести веселі вечірки на знімних квартирах. У зв'язку з активним попитом зростають і ціни.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з приходом 2022 року і скільки тепер доведеться платити українцям. 

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на крупи, в тому числі та гречку, яка може досягти 50 гривень за кілограм і більше.

Ще писав Новинар, що українців попередили про подорожчання соняшникової олії до 100 гривень за літр.