Деякій категорії українців нараховуватимуть несплачені податки, кому доведеться розплачуватися з державою

В Україні мають намір перевіряти українців на наявність несплачених податків. Податкова служба буде проводити перевірку реєстру всіх фізичних осіб стартуючи з 1995 року і в разі виявлення заборгованості по податках, прийметься вичисляти борг з поточних великих покупок. Інформацією ділиться УНІАН.

Згідно з інформацією, міністр фінансів Сергій Марченко розповів, що після податкової амністії податкова служба отримає можливість проводити оцінку операцій фізичних осіб за фактом придбання об'єктів нерухомості та дорогих покупок без задекларування доходів.

У тому випадку, якщо факт покупки був зафіксований, а дохід не був задекларований і в результаті щомісячні доходи не були сплачені, то податкова служба має повне право віднімати суму за несплачені податки, додатково з покупки.

Міністр зазначає, що несплачена сума внесків буде нарахована не на всю суму покупки, а лише на різницю між задекларованими доходами та вартістю покупки. Система буде працювати в автоматичному режимі й боржнику ніяк не вдасться ухилитися від оплати заборгованості.

Відзначається, що в українців є можливість повернути частину сплачених внесків, які були переплачені протягом року. Для цього потрібно до кінця грудня поточного року написати заяву в податкову службу за місцем реєстрації. Тоді протягом двох місяців кошти надійдуть на рахунок платника податків.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Все новости

Виходячи з документа, на повернення частини коштів можуть розраховувати лише ті українці, які офіційно працевлаштовані та щомісяця платять внески із заробітної плати, а також протягом року витратили частину своїх коштів на освіту, іпотеку, покупку транспортного засобу на біопаливі, страховку або благодійність.

Нещодавно розповідав Новинар, що українцям повідомили що потрібно робити у разі нестачі кількох місяців страхового стажу.

Також повідомляв Новинар, що українським дітям роздадуть близько 620 000 гривень, хто може розраховувати і з чим це пов'язано.

Ще писав Новинар які податки доведеться сплатити якщо Володимир Зеленських підпише новий законопроєкт.