Деяких українців чекає ще одна платіжка за тепло

Як стало відомо, одеситам доведеться заплатити не тільки за опалення, у зв'язку з тим, що в комунальному підприємстві «Теплопостачання міста Одеса», з листопада місяця ввели абонентську плату за обслуговування. Інформацією ділиться портал На пенсії.

Згідно з інформацією абонентська плата за обслуговування становить 13,04 гривні на місяць з урахуванням ПДВ, але без урахування витрат на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії. А також 18,86 гривні на місяць з урахуванням ПДВ і з урахуванням всіх витрат на обслуговування і заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії.

Зазначається, що раніше сума абонентської плати була у складі тарифу на тепло. Тепер же даний платіж "прибрали" з тарифу і зробили, так само як з абонентською платою на доставку блакитного палива і за водопостачання. Плату за обслуговування будуть нараховувати щомісяця, розмір її буде фіксованим і на один особовий рахунок, при цьому неважливо яка кількість мешканців у квартирі.

Однак і це ще не все. Не виключено, що тариф на тепло може зрости. 15 грудня у підприємстві "Теплопостачання міста Одеса" має відбутися громадське слухання, на якому обговорюватимуть тариф на тепло.

Варто нагадати, що напередодні новорічних свят стрімко зростають ціни на оренду житла. Дивлячись на ціни українці ледь стримують емоції та відзначають, що за такі гроші можна провести свята в Парижі.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили як зростуть тарифи на блакитне паливо до кінця року, до чого готуватися.

Також повідомляв Новинар, що компанія "Укрпошта" підняла тарифи на свої послуги і тепер за листи і посилки доведеться платити більше.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли про підвищення тарифів на комунальні послуги, скільки тепер доведеться платити.