Сполучені Штати Америки повідомили загальну суму допомоги, наданої Україні на боротьбу з коронавірусним захворюванням COVID-19.

Як передає Новинар, про це йдеться в повідомлення Державного департаменту США 21 серпня.

В повідомлення сказано, що ця сума становить майже 18,3 мільйона доларів.

З цих коштів 13,1 мільйона були надані в допомогу системі охорони здоров'я і по лінії Міжнародної гуманітарної допомоги на подолання наслідків катастроф Агентства міжнародного розвитку США, і ці кошти повинні поліпшити здатність місцевих закладів охорони здоров'я лікувати хворих і боротися з подальшим поширенням COVID-19, а також доносити до громадськості заходи щодо зниження ризиків зараження.

Популярні статті зараз

Микита Добринін ощасливив Дашу Квіткову на очах у публіки

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Микита Добринін показав, з ким він проводить час за спиною Даші Квіткової: "Клубок щастя"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Відзначимо, що ці кошти також повинні йти на подолання вторинних наслідків, таких, як втрата доходів і надання комунальних послуг для вразливих верств населення, зокрема в постраждалих від конфлікту громадах на сході України.

Крім того, в загальну суму допомоги входить майже 5,2 мільйона доларів по лінії гуманітарної допомоги для мігрантів і біженців, щоб підтримати вразливих біженців і потерпіле від конфлікту населення під час пандемії.

Як наголошується в повідомленні, згадана допомога додалася в цілому до майже 5 мільярдів доларів, які США надали як допомогу Україні за останні 20 років, з того на сферу охорони здоров'я було виділено майже 362 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що станом на 23 серпня в Україні зафіксували 1987 випадків коронавірусу за добу.

Раніше ми повідомляли, що вакцинація від коронавірусу під загрозою зриву.