Як уникнути штрафу після вступу закону про пластикові пакети в силу

У нашій країні вже набув чинності новий законопроєкт, згідно з яким безкоштовне поширення пластикових пакетів заборонено. Українцям розповіли, як здійснювати покупки та не «потрапити» на покарання у вигляді великого штрафу, що передбачено законом. Інформацією ділиться Європейський Бізнес Асоціації.

З приходом першого зимового місяця українців чекало безліч нововведень, в тому числі й новий законопроєкт, який набув чинності 10 грудня. Згідно з документом в Україні заборонено використовувати цілий ряд видів пластикових пакетів.

В Асоціації запевняють, що заборона на використання пластикових пактів поширюється лише на супермаркети та магазини, а ринки є винятком. За обігом пластикових пакетів при стихійній торгівлі на ринках і базарах стежити поки ніхто не буде.

У зв'язку зі складною ситуацією в нашій країні та ще й з набранням чинності нового законопроєкту, бізнес опинився у важкій ситуації. Підприємці не можуть зрозуміти, як їм продавати заборонені пакети. Крім того, ніхто не знає яку ціну встановлювати на пластикових пакетах і як «проводити» їх по звітах.

Міністерство економіки створило новий проєкт постанови, в якому встановлені мінімальні роздрібні ціни, але лише на пакети товщина стінок яких становить понад 50 мікрометрів. Разом з тим всупереч тому, що набрав чинності закон, даний проєкт поки не затверджений.

Популярні статті зараз

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Облгази підвищують тарифи: скільки прийдеться віддати за доставку газу у 2022 році

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав що українцям повідомили, коли за борги з житлово-комунальних послуг можуть забрати квартиру.

Також повідомляв Новинар, що президент України Володимир Зеленський анонсує виплату українським дітям у розмірі 620 000 гривень, але кошти отримають не всі й куди їх можна буде витратити.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли які податки їх очікують, якщо лідер країни підпише новий законопроєкт.