Українцям розповіли, чи можуть у них конфіскувати накопичувальні кошти

Зазначається, що накопичувальна пенсія ретельно охороняється законом, тому не може бути предметом стягнення або застави. Виходячи з цього, у випадки, коли українець і заборгував кому-небудь грошові кошти, то його накопичувальна пенсія все одно не може бути конфіскована з його рахунку, пише інформаційний портал finance.

Розповіла про це Ольга Бондаренко, яка є експертом впровадження другого рівня пенсійної реформи.

Так от, вона підкреслила, що пенсійні накопичення українців не можуть бути заарештованими і їх ніхто не може забрати у громадян за несплату або будь-які інші борги. Зазначається, що такі кошти є недоторканними.

Крім того, також експерт зазначила, що конфіскувати пенсійні накопичення не може і суд. Це те майно, яке не може бути використане ніяким іншим способом, більш того, використано воно може бути тільки відповідно до Закону.

Популярні статті зараз

Морози почнуть відступати: Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні 20 січня

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

"Дівчинка зіпсувалася після "Холостячки": Злату Огневич в Мережі розкритикували за відверті фото, "це перебір"

Все новости

Також експерт підкреслює, що у випадки банкрутства банку в якому був відкритий рахунок для пенсійних накопичень, то ці кошти "виводяться за дужки" ліквідації банку, тобто в ліквідаційну касу вони не входять.

Ще експерт зазначила, що в Україні на сьогодні вже існує система добровільних пенсійних накопичень, однак охоплено даною системою менш ніж мільйон громадян, а це звичайно ж досить-таки мало.

Крім того, в Україні уряд розраховує впровадити вже починаючи з 2023 року обов'язкову накопичувальну пенсію. Ну а на даний момент, в порядку експерименту, в країні почнеться просто формування накопичувальних рахунків деяким працюючим українцям.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні стрімко зростають ціни на популярні харчові продукти, в тому числі й на гречану крупу, яка досягне 50 гривень за кіло.

Також повідомляв Новинар про свята, прикмети, заборони та іменини 12 грудня поточного року, що категорично заборонено робити.

Ще писав Новинар, що напередодні новорічних свят ціни на цитрусові різко зметнули вгору.