Українцям розповіли, кому не доведеться платити податок на землю

Вже наступного року власників земельних ділянок хочуть обкласти податком, що не могло не налякати українців. Чимало громадян припустили, що через це доведеться розлучитися зі своїми паями, навіть крихітними, проте їх поспішили заспокоїти – розщедрюватися доведеться не всім, пише 24tv.

Зокрема, податок не доведеться тим особам, які використовують свої дачні або присадибні ділянки для вирощування овочів тільки для своїх потреб. Крім того, про нього можуть не турбуватися і ті українці, які вирощують і згодом реалізують свій урожай, але платять при цьому податок з нього.

А ось в обов'язковому порядку платити податок доведеться тим землевласникам, які виплачують за кожен гектар суму менше 1 100 гривень. Тим громадянам, які володіють землею і передають її в оренду, також хвилюватися не варто, за умови, що орендують її аграрії сумлінно перераховують податки. При цьому українцям розповіли, що буде включати в себе мінімальне податкове зобов'язання:

  • Земельний податок.
  • Податок на доходи громадян.
  • Податок на прибуток з вирощеного на даній ділянці врожаю.
  • Військовий збір із заробітних плат найманих працівників.

Влада сподівається за допомогою "податку на город" мінімізувати тіньову земельну оренду. Відповідно до приблизних розрахунків, на території України на даний момент "в тіні" орендується близько 8 млн гектарів землі, в результаті чого бюджет недоотримує колосальні кошти.

Популярні статті зараз

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні стрімко зростають ціни на популярні харчові продукти, в тому числі й на гречану крупу, яка досягне 50 гривень за кіло.

Також повідомляв Новинар про свята, прикмети, заборони та іменини 12 грудня поточного року, що категорично заборонено робити.

Ще писав Новинар, що напередодні новорічних свят ціни на цитрусові різко зметнули вгору.