У компанії "Укрзалізниця" заговорили про підвищення цін на квитки та поділилися планами на майбутній рік

В Укрзалізниці розповіли про підвищення вартості квитків вже до кінця поточного місяця і повідомили, як будуть змінюватися ціни на залізничні перевезення стартуючи з 2022 року. Про це розповідає інформаційний портал На пенсії.

Як стало відомо, починаючи з 10 грудня, в компанії затвердили новий комісійний збір при купівлі, поверненні або резервуванні квитка. Замість 22 гривень українцям тепер доведеться заплатити 30 гривень. Відзначається, що ціна на квитки в середньому зросла на 3%.

В Укрзалізниці відзначають, що таке маленьке подорожчання українці практично не відчують, а ось компанії дане подорожчання дасть близько шести мільйонів гривень на місяць на додаткових доходів.

Також в компанії відзначили, що в майбутньому році вони не мають наміру підвищувати вартість квитків на пасажирські перевезення. Водночас у прес-службі говорять про більш гнучке ціноутворення.

Відзначається, що у 2022 році вся увага і плани компанії будуть спрямовані на поліпшення сервісу для пасажирів і оновлення пасажирського рухомого складу. Додаткові кошти Укрзалізниця має намір отримувати від підвищення ефективності закупівель та економії на кінцевій ціні та продажу непрофільних активів, але підвищення тарифів в плани компанії не входить.

Популярні статті зараз

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Тримайте голову в теплі: велике свято 17 січня, народні прикмети

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Наступного року в Укрзалізниці плануватимуть тарифи, відповідно до популярності напрямку та часу купівлі квитка. У компанії відзначають, що це дасть можливість пасажирам заощадити свої кошти, під час попередньої покупки квитка.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні стрімко зростають ціни на оренду житла напередодні новорічних свят, дорого найняти квартиру навіть у селах.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як зростуть тариф на блакитне паливо до кінця поточного року.

Ще писав Новинар, що Укрпошта підняла тарифи на свої послуги з грудня і тепер доведеться платити більше за Посилки і листи.