Глава МОЗ розповів, у скільки обійдеться народити дитину в наступному році

Вартість пологів в майбутньому році у порівнянні з поточним роком буде вище. Тариф зросте майже в півтора раза. Інформація була розміщена сторінці Віктора Ляшка в соціальній мережі Facebook.

З приходом 2022 року українців очікує багато нововведень, в тому числі та підвищення тарифів на світло, газ і електроенергію. У країні стрімко зростають ціни на все, як на продукти харчування, так і на будь-які послуги. Як стало відомо, у 2022 році зросте тариф і на пологи.

Глава Міністерства охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив майбутнім батькам, що в п'ятницю вони до вечора обговорювали з експертами охорони здоров'я програму медичних гарантій на майбутній рік. У тому числі розглядалося і питання про пологи, а вірніше про їх вартість, враховуючи, що вони теж входять в дану програму. Відзначається, що тариф на пологи заклали набагато вище, ніж він був в поточному році.

Згідно з інформацією, у 2021 році він становив близько 10 382 гривень, а ось на наступний рік було виділено 15 101 гривень. Але всупереч тому, що сума була збільшена майже в півтора раза, приватні медичні установи не поспішають підписувати контракти за програмою медичних гарантій.

Глава охорони здоров'я зі своїм заступником днями побували в приватному пологовому будинку під назвою "Лелека", щоб ще раз подивитися як може і як все повинно бути в пологових будинках, операційній, пральні, вентиляційній системі та інших відділеннях установи.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

У Віктора Ляшка так і залишилися питання, щодо того, чому ж приватні медустанови не хочуть укладати контракти. Основна причина полягає в тому, що приватним установам органи місцевого самоврядування не покривають всі витрати на утримання основних фондів, амортизацію дорогого обладнання, комунальні послуги та інше.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні ввели нові правила карантину, що і для кого змінилося.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як в уряді мають намір боротися зі зростанням цін на продукти харчування.

Ще писав Новинар, що наступного року українцям мають намір підняти розмір заробітних плат.