Мобільні оператори мають намір урізати тарифи та швидкість на мобільний інтернет

В Україні стрімко зростає споживання мобільного інтернету і це може "змусити" мобільних операторів повністю відмовитися від безлімітних тарифів. Наприклад, один з лідерів мобільного зв'язку "Київстар" не перший рік веде розмови про те, що має намір вчинити подібним чином, проте інші оператори не підтримують його в цьому. Інформацією ділиться UBR.

У компанії "Київстар" відзначають, що абоненти, які мають безліміт на інтернет в середньому використовують лише 21 гігабайт на місяць. У зв'язку з цим компанія і пропонує встановити фіксовану кількість трафіку — 5-25 ГБ.

Згідно з діючими тарифами необмежену кількість мобільного трафіку є тільки в пакетах для контрактних клієнтів і вони можуть використовувати лише 40 000 МБ на місяць на високій швидкості, далі оператор примусово знизить швидкість.

Ще один лідер мобільного зв'язку Vodafone пропонує подібний пакет послуг згідно з яким після витрачання 40 ГБ на місяць швидкість мобільного інтернету буде знижуватися до 0,8 Мбіт/с.разом з тим в компанії відзначають, що здатні надавати великі обсяги даних їм не планують відмовлятися від безлімітних пакетів.

У компанії lifecell повідомляють, що абоненти в середньому використовують близько 13 ГБ за місяць і компанія не має наміру відмовлятися від безлімітних тарифів.

Популярні статті зараз

Вже нічого не врятує: українцям приготували новий штраф у 65 тисяч грн, хто заплатить

Українцям з 1 травня обіцяють знизити ціни на газ

Газова служба пошкодила лічильник: українцям розповіли що робити

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що один з лідерів мобільного зв'язку "Київстар" попередив своїх абонентів про подорожчання деяких тарифних планів.

Також повідомляв Новинар, що народні обранці мають намір масово відключати мобільні телефони, під загрозою опинилися всі мобільні оператори, що потрібно зробити, щоб не залишитися без зв'язку.

Ще писав Новинар, що українців попередили про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, скільки тепер доведеться платити.