Українським пенсіонерам розповіли, скільки грошей було спрямовано на фінансування пенсій у грудні

У Пенсійному фонді України продовжують і далі фінансувати пенсійні виплати грудня, згідно із затвердженим графіком. Про долю пенсій українських пенсіонерів розповіли в прес-службі відомства на сторінці в соціальній мережі Facebook. Там була розміщена інформація про суму, яка була виділена на фінансування пенсій.

На 10 грудня Пенсійний фонд України, згідно із затвердженим графіком, продовжує фінансування пенсій грудня.

На пенсії було спрямовано 2,4 мільярда гривень. А що стосується загальної суми, то в цілому було забезпечено на пенсії 20,2 мільярда гривень.

Свої пенсійні виплати громадяни похилого віку зможуть отримати у встановлену пенсіонерам дату відповідно до встановленого порядку. Зазначається, що отримати свої виплати українці зможуть без будь-яких затримок і у встановлений термін.

Варто нагадати з приходом грудня очікується перерахунок пенсійних виплат, завдяки чому пенсії громадян похилого віку будуть трохи вище. Перерахунок відбудеться у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму та розміру мінімальної заробітної плати.

Популярні статті зараз

Штраф 1700 грн через погоду: кого та за що покарають

Третина до зарплати: підвищення виплат вчителям, кому розраховувати на добавку

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Все новости

Пенсіонери, які отримують пенсії у розмірі 2 400 гривень з першого грудня отримуватимуть на 200 гривень більше і розмір їх виплат становитиме 2 600 гривень. Мінімальний розмір пенсій, який становив лише 1 854 гривень з першого грудня зросте до 1 934 гривень.

Що ж стосується розміру максимальних пенсійних виплат, який до першого грудня був встановлений на рівні 18 540 гривень, підвищиться до 19 340 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що стало відомо, хто буде частково платити за працівників згідно з новою накопичувальною системою пенсій.  

Також повідомляв Новинар, що робити пенсіонерам у разі нестачі декількох місяців страхового стажу.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли в якому випадку за борги по комуналці на них можуть накласти арешт або виселити з квартири.