Українцям розповіли, яку заробітну плату потрібно мати, щоб потім отримувати максимальну пенсію

В Україні з 1 грудня зросли, як мінімальні, так і максимальні пенсійні виплати, до речі, остання дорівнює 10 прожитковим мінімумам. Тому, становить тепер така пенсія відтепер вже 19 340 гривень, пише інформаційний портал "факти".

Відзначається, що буде вона такою залишатися до початку липня, наступного року, а ось вже починаючи 1 числа, прожитковий мінімум знову підвищать, відповідно, виросте і розмір максимальної пенсії, а якщо бути точніше, то складе вона вже більше 20 тисяч гривень, тобто 20 270 грн.

А ось щоб в майбутньому була можливість отримувати такі пенсійні виплати, то відповідно повинна бути й велика заробітна плата. Отже, згідно з підрахунками, необхідно щоб розмір заробітної плати перевищував по країні середній заробіток в 7 разів і більше. Наприклад, якщо на сьогодні в Україні розмір середньої заробітної плати становить близько 13 095 гривень, то для отримання в майбутньому максимальних пенсійних виплат, в місяць отримувати потрібно від 91 тисячі гривень, але не менше. Оскільки розраховується дана пенсія за такою заробітною платою.

Однак, що ще важливо знати, так це те, що дана пенсія може бути ще вище в тому випадку, коли у людини є обліковий ступінь, ну або ж є перед Батьківщиною якісь офіційно визнані заслуги.

Однак розрахунки всі ці суддів не стосуються, адже вони й так після досягнення пенсійного віку отримують довічне утримання від держави. А ось прирівнюється такий зміст 80% заробітної плати їх колег, які працюють нині на такій же посаді. Виходячи з цього, щомісяця їм також підвищують розмір даного змісту, тому на сьогодні, в середньому, його розмір становить від 91,2 тисячі гривень.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Облгази підвищують тарифи: скільки прийдеться віддати за доставку газу у 2022 році

Все новости

Якщо порівнювати пенсію суддів з початку поточного року, то зросла вона за цей період часу на 23 тисячі, і це тільки середня виплата. А ось простим українцям в середньому додали лише 400 гривень і всього-то.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні ввели нові правила карантину, що і для кого змінилося.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як в уряді мають намір боротися зі зростанням цін на харчові продукти.

Ще писав Новинар, що наступного року українцям мають намір підняти розмір заробітних плат.