Українцям розповіли, кому необхідно буде заново подавати документи на допомогу від держави

Як стало відомо, попри те, що якраз таки багатьом українцям перерахували субсидію автоматично, то ось деякі громадяни все ж змушені будуть подавати повторно документи на нове її призначення, пише інформаційний портал "Факти".

Отже, Марина Лазебна, яка є міністром соціальної політики, повідомила, що субсидії перепризначили на підставі інформації, а також результатів верифікації, що є в реєстрі.

За її словами, винятком були ті випадки, коли потрібно було надати, або ж підтвердити будь-які дані, що могли змінитися. Як приклад, якщо українець, який отримує субсидію, не надавав раніше для перерахування монетизованої субсидії свої банківські реквізити.

Також підтвердити право на отримання субсидії повинні й ті українці, які отримували її за місцем проживання, а не за пропискою. У цьому ж випадку необхідно було підтвердити місце проживання, оскільки воно з часом могло змінитися.

Ще підтвердити право зобов'язані й ті, кому надавалася субсидія без урахування членів сім'ї, які зареєстровані, проте не проживають за пропискою. Оскільки з моменту останньої подачі документів, могли змінитися обставини.

Популярні статті зараз

Великий гріх: Водохресний святвечір 2022, що категорично не можна робити

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Все новости

Лазебна зазначила, що цього року було розширено коло громадян, які можуть отримати субсидію. Крім того, вона підкреслила, що ними було проаналізовано практику, після чого включили до переліку загальних підстав призначення допомоги від держави ті випадки, що раніше потребували окремого розгляду, а також рішення комісією органів місцевого самоврядування.

Якщо ж бути точніше, то зараз мова йде про ті випадки, коли з членів сім'ї хтось офіційно працює закордоном, або ж просто знаходиться за кордоном, однак при цьому доглядає за дитиною до 3-х років, або ж є безробітним і зареєстрованим при цьому в центрі зайнятості.

Щоб отримати субсидію, українцю необхідно:

  • Надати заяву про призначення та надання житлової субсидії.
  • Також надати декларацію про всі доходи, а також витрати осіб, які звернулися за допомогою від держави.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні ввели нові правила карантину, що і для кого змінилося.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як в уряді мають намір боротися зі зростанням цін на харчові продукти.

Ще писав Новинар, що наступного року українцям мають намір підняти розмір заробітних плат.