Українцям розповіли про подорожчання тарифних планів з 24 грудня

Як стало відомо, що один з найбільших мобільних операторів України Vodafone розсилає своїм абонентам смс-повідомлення, в яких йдеться про нові розцінки на тарифи послуг. А саме, що вже з 24 грудня вартість найдешевшого тарифного плану даного мобільного оператора 4G Smart XS на 20% подорожчає. Тому, платити за послуги абонентам щомісяця доведеться по 55 гривень, замість 45 грн, пише інформаційний портал cxid.

Отже, незважаючи на те, що виросте абонентська плата за даним тарифом на 10 гривень, все одно в лінійці мобільного оператора цей тариф і далі залишиться найдешевшим.

Більш того, ще мобільний оператор Vodafone підвищить і вартість дзвінків закордон абонентам Ізраїльських, грецьких, іспанських, індійських, німецьких, Канадських, португальських, польських, Румунських, російських, англійських, словацьких, Угорських, американських, Чеських, французьких, а також Шведських операторів вже до 20 гривень за 20 хвилин на добу.

А ось дзвінки в Бангладеш, Австралію, Ватикан, Бельгію, Ірландію, Данію, Казахстан, Італію, Кіпр, Китай, Нігерію, Мальту, Норвегію, Нідерланди, Росію, Пакистан, Хорватію, Узбекистан, а також до Швейцарії коштуватимуть на добу за 5 хвилин вже 25 гривень.

Також торкнеться подорожчання і текстових повідомлень, оскільки подорожчають вони на 1 гривню. Тобто, замість 2 гривень за одне смс-повідомлення, потрібно буде платити вже 3 гривні.

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Відзначається, що в рамках акції "з Vodafone всі свої" абоненти зможуть абсолютно безкоштовно отримати безліміт на спілкування в месенджерах, а також на дзвінки на номери всіх мобільних операторів України. Щодо підключення даної послуги, то зробити це можна до 31 січня наступного року, а ось закінчиться дія цієї акції вже в січні 28 числа, наступного року.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що деякої категорії українців будуть нараховувати додатковий податок.

Також повідомляв Новинар, що названі АЗС, які продають неякісне автомобільне паливо.

Ще писав Новинар, що народні умільці створили справжній шедевр зі старенького "Запорожця".