Уряд має намір забирати землю для будівництва доріг

Прем'єр-міністр висунув пропозицію дозволити примусово вилучати земельні ділянки у їх власників, для будівництва автомобільних доріг, якщо в цьому буде потреба. Інформація була розміщена на офіційному сайті Верховної Ради.

Згідно з інформацією, приймати рішення про відчуження земельної ділянки на підставі суспільної необхідності та з метою будівництва автомобільних доріг загального користування державного значення або ж мостів, естакад та інших об'єктів, мають право органи виконавчої влади або місцевого самоврядування.

Якщо відомство протягом місяця не змогло "домовитися" з власником земельної ділянки, тоді подається позов до адміністративного суду, в якому йдеться про оплатне примусове відчуження землі.

У документі наголошується, що суд буде приймати рішення на підставі спорів згідно з правилами спрощеного позовного провадження протягом одного місяця з дня надходження позову.

У записці говориться про те, що необхідно створити на законодавчому рівні спрощений механізм вилучення і викупу землі для розвитку транспортної інфраструктури.

Популярні статті зараз

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Автори закону запевняють, що чинний закон про вилучення і викупу земельної ділянки неефективний і має величезний вплив на будівництво Великої кільцевої автомобільної дороги навколо столиці та довжиною в 150 км.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні набув чинності законопроєкт, згідно з яким буде заборонено використовувати пластикові пакети, стало відомо як не "потрапити" на штраф.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли в якому випадку у них можуть конфіскувати накопичені кошти, згідно з накопичувальною системою пенсій.

Ще писав Новинар, що президент країни Володимир Зеленський має намір виплатити 620 000 гривень українським дітям.