Аферисти придумали нову аферу в результаті якої українка мало не втратила 20 000 гривень

В Україні аферисти майже щодня намагаються обманним шляхом виманити гроші у довірливих громадян. Вони придумають всілякі схеми та часом їм вдається обдурити українців. І ось чергова їх афера мало не залишила українку без 20 000 гривень. Про це розповідає Обозреватель.

Згідно з інформацією, шахраї придумали нову схему обману. Вони представилися співробітниками Служби безпеки ПриватБанку і повідомили, що заблокують рахунок якщо клієнтка не пройде ідентифікацію. Для цього їй було потрібно слідувати інструкції аферистів.

Українка зазначила, що зайшла дуже далеко, майже до моменту переказу коштів. Причину вона називає в тому, що аферисти провели відмінну роботу і прекрасно підготувалися до «розлучення». Вони грали на страху клієнта залишитися без фінансів.

Дівчина поділилася своєю історією. Як виявилося, ще два тижні тому їй подзвонили та представилися співробітниками Служби безпеки та поцікавилися, чому вона не пройшла ідентифікацію особи за банківськими рахунками. Також вони зазначили, що на її номер мало прийти смс-повідомлення з банку з інструкцією.

Українка поцікавилася, хто їй дзвонить, щоб бути впевненою, що це не шахраї. Аферист представився і сказав, що їх розмова записується і зазначив, що для проходження ідентифікації їй необхідно в будь-який час до 12 числа провести будь-яку операцію зі своїми картами. Наприклад, подивитися баланс і ввічливо попрощалися.

Популярні статті зараз

Перегорів Златою? Фіналіста "Холостячки" Максима Тарапату помітили поруч з красивою блондинкою, "Ух, який погляд у співрозмовниці"

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Все новости

Дівчина про розмову забула і тоді їй знову через два тижні передзвонили та знову представилися співробітниками банку. Вони поцікавилися чому процедура ідентифікації досі не пройдена, а також вони для переконання назвали номер оператора і представилися.

Чоловік запевняв, що інструкція була відправлена, та й клієнтка його отримувала. Він стверджував, що якщо дівчина не пройде ідентифікацію, її рахунки можуть заблокувати на 17 днів і на кожну карту буде накладено штраф у розмірі 452 гривень. Щоб розблокувати рахунки, потрібно особисто звернутися в офіс і саме в рідному місті і навіть назвали адресу.

Після цього українці запропонували пройти ідентифікацію в телефонному режимі. Для цього їй потрібно було назвати приблизний баланс на її карті й сказати коли були останні операції з картою.

Шахрай назвав всі її карти, однак не за номерами, значить він знав її дані та скільки у дівчини карт. Дівчина назвала неправильні суми, тому що забула про переказ коштів з картки на картку, чоловік подякував і перемикнув на менеджера який після перевірки зазначив, що дівчина дала неправильні дані й тепер потрібно йти до банкомату.

Дівчину попросили вставити карту в названий банкомат, куди вона і приїхала, а пізніше ввести PIN-код, подивитися залишок і дістати карту. З другої карти псевдооператор сказав, що для аутентифікації потрібно зняти та тут же покласти на свій рахунок гроші – 8 тис.грн., але клієнтка відмовилася і попросила дати інформацію лише ту, яку знає тільки банк.

Аферист почав переконувати та просити перекинути кошти на інший рахунок, який він продиктує, але дівчина відразу ж поклала трубку.

Нещодавно розповідав Новинар, що стало відомо де не можна зберігати гроші.

Також повідомляв Новинар, що державні банки мають намір продати приватним особам.

Ще писав Новинар, що в деяких випадках за борги по комуналці можуть відібрати житло.