Українцям розповіли, за що їм доведеться додатково платити

Як стало відомо, що кияни вже отримали нові платіжки за комуналку, в яких від Постачальника вказано додатковий платіж, тобто абонентська плата. Написав про це у себе в соціальній мережі Facebook Олег Попенко, який є главою Союзу споживачів компослуг.

Отже, за його словами, абонентську плату киянам виставлятимуть за постачання тепла, послуг водоканалів і виклик ТПВ, а також за гарячу воду. Зазначається, що затверджується дана абонентська плата за спеціальною формулою, в якій є граничний розмір.

Ще важливо відзначити, що максимальна абонентська плата, яку виставили жителям однієї квартири, становитиме буде 30,95 гривні за перераховані вище послуги з постачання, а ще теплової енергії, а також 33,74 гривні за послуги постачання гарячої води.

Популярні статті зараз

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Все новости

Більш того, прив'язана ця плата до прожиткового мінімуму і підвищуватися буде регулярно незалежно від сезону. А оскільки з 2020 року прожитковий мінімум становить 2 189 гривень, то таким чином кияни заплатять додатково на 111,7 гривні, і це без комісії банку.

Також, як підкреслив експерт, що якщо брати в сумі, то виходить, що додатково громадяни щомісяця заплатять за компослуги на 2,01 мільярда гривень більше. Цього року загальна сума виходить у розмірі вже 24,127 мільярда гривень.

Безумовно, на таке нововведення українці відреагували негативно, оскільки тепер їм доведеться платити ще більше грошей за комунальні послуги. Свої негативні коментарі, громадяни залишили під публікацією голови Союзу споживачів компослуг Олега Попенка.

А тепер більш детально про те, що це за тариф, який з'явиться в платіжках за гарячу воду і тепло. Більш того, в цих квитанціях буде вказано те, скільки українці повинні заплатити за обслуговування будинку.

Раніше заміну лічильників гарячої води та тепла мешканці будинків оплачували у вигляді внесків, то відтепер це вже буде включено в плату за абонентське обслуговування. Також важливо відзначити, що абонплата за гарячу воду і тепло включає в себе і витрати з обслуговування лічильників тепла, а також витрати, які пов'язані вже з адмініструванням і розподілом послуг.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 15 грудня поточного року, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, що синоптики розповіли якою буде погода в період з 14 по 19 грудня поточного року, до чого готуватися українцям.

Ще писав Новинар, що синоптики дали прогноз погоди на Різдво, що очікує громадян.