Українцям розповіли, за що їм доведеться платити втричі більше

Як стало відомо, що закон під №5600, який був прийнятий нещодавно Верховною Радою, стосується оподаткувань не тільки великого бізнесу, а й істотно підвищує податки для середнього і малого бізнесу, а також власників і фермерів сільгоспземель і навіть городів, пише інформаційний портал "Факти".

Більш того, з наступного року змінюється ще й порядок оподаткування угод, що стосуються продажу нерухомості.

Отже, як відзначають юристи, що чим більше людина уклала угод про нерухомість, тим більше, природно, він сплатив податків. А ось оподатковуватися не буде той дохід фізичної особи, від операцій якого, з продажу нерухомого майна, що знаходилося у власника в правах власності більше трьох років, відбулося не частіше ніж один раз на рік.

Стосується це зокрема наступного:

  • А саме, житлового будинку, частини квартири або просто квартири, кімнати, дачного або садового будинку, а також включаючи й об'єкт незавершеного будівництва.
  • Земельної ділянки, яка не перевищує норму безоплатної передачі, що визначається ст.121 Земельного кодексу України залежно від призначення її.
  • Також земельних ділянок сільськогосподарських призначень, які були отримані безпосередньо платником податків у власність у спадщину вже в процесі приватизації.

Тобто, виходить, що чим більше фізичною особою буде укладено протягом року угод про нерухоме майно, тим більше, безумовно, їм буде сплачено податків.

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Все новости

У разі, коли людина була власником нерухомості більше трьох років, після чого продав протягом року кілька даних об'єктів, то ставка оподаткування становитиме для нього 5%. А ось у випадки другої та наступної угоди, з продажу нерухомості, наприклад, житла, або нежитлового приміщення, що знаходилося у власності власника менше трьох років, ну або ж третій і подальший продаж житла, яке перебувало у власності більше трьох років – ставка податку складе вже 18%.

Юристи зазначають, що стосуються нові умови оподаткування зокрема тих осіб, для яких, як Продаж, так і купівля житла є способом їх доходів. А ось щодо пересічних українців, що хотіли б продати один нерухомий об'єкт майна, що знаходився в їх власності від трьох років і більше-то для них ніяких змін не передбачається.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 15 грудня поточного року, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, що синоптики розповіли якою буде погода в період з 14 по 19 грудня поточного року, до чого готуватися українцям.

Ще писав Новинар, що синоптики дали прогноз погоди на Різдво, що очікує громадян.