Названо категорію пенсіонерів, яка отримуватиме 14 600 гривень з січня 2022 року

З наступного року українським пенсіонерам неодноразово підвищуватимуть розмір їхніх пенсійних виплат. На збільшення пенсійних виплат можуть розраховувати й ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС. Інформацією ділиться портал факти.

Міністр соціальної політики зазначила, що протягом наступного року даної категорії українських пенсіонерів двічі перерахують їх пенсійні виплати.

Виходячи з інформації, з першого січня наступного року ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС які мають першу групу інвалідності буде нарахована пенсія в розмірі 14 600 гривень. Ліквідатори з другою групою інвалідності, отримуватимуть 9 500 гривень, а пенсіонери з третьою групою інвалідності зможуть розраховувати на 7 000 гривень.

Виходячи зі слів міністра у Верховній Раді знаходиться документ закону в якому мова йде про підвищення пенсійного забезпечення сім'ям загиблих військовослужбовців, куди входять і ліквідатори аварії на ЧАЕС.

Разом з тим в наступному році заплановано підвищення щорічної допомоги на оздоровлення ліквідаторам біліше ніж в три рази. Крім того, в міністерстві зазначають, що останнє підвищення такого роду виплат, було ще у 2005 році.

Популярні статті зараз

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Все новости

Також очікується і перегляд компенсації на харчування, яке з 2015 року ніхто не підвищував. Компенсацію мають намір збільшити на 20%. Також планується і виділення близько 269 мільйонів гривень на санаторно-курортне лікування для ліквідаторів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що робити українським пенсіонерам у разі нестачі декількох місяців страхового стажу.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли, яку заробітну плату потрібно мати, щоб у майбутньому отримувати максимальний розмір пенсійних виплат.

Ще писав Новинар, що українським пенсіонерам розповіли, скільки грошей було спрямовано на фінансування пенсій у грудні.